ژوئن, 2018 3 نظر متفرقه

سوالات متداول


روال کار اینه که شما در سایت های معتبر و بین الملی ای که ما معرفی کردیم ثبت نام میکنید مثلا سایت وان ایکس بعد از ثبت نام باید حساب خودتونو شارژ کنید((حساب خودتون یعنی حساب اکانت سایتی که ثبت نام کردید)) که میتونید در سایت وان ایکس هم با کارت عابر بانک ایرانی حسابتونو شارژ کنید هم با حساب بانکی پرفکت مانی و وبمانی.

بعد از شارژ حساب, اگر با کارت عابر بانک ایرانی شارژ کنیدمعادل ریالی اون به حساب شما در سایت اضافه میشه , اگه هم با پرفکت مانی ویا وبمانی شارژ کنید معادل دلاری اون به سایت اضافه میشه. مثلا شما حسابتونو جهت شروع ۵۰۰ هزار تومن با کارت عابر بانک ایرانی شارژ میکنید بعدش مسابقه ورزشی ای رو از بین انبوه مسابقاتی که در سایت به شما معرفی میشه انتخاب میکنید و هر رقمی خواستید با توجه به موجودی حساب شما که در اینجا ۵۰۰ هزار تومنه انتخاب میکنید.

مثلا شما بازی رئال مادرید با مالاگا رو مد نظر دارید که رو این بازی ثبت پیش بینی می کنید

هر مسابقه فوتبال در حالت کلی ۳ حالت برای پیش بینی داره بماند که بیش از ۱۰۰ تا حالت دیگه هم داره

ولی حالت کلی در اینجا

برد رئال ۱٫۳۰

مساوی ۲

برد مالاگا هست ۷

همون طور که مشاهده میکنید جلوی هر حالت عددی نوشته شده این عدد همان ضریب پیش بینی شماست یعنی شما اگر روی برد رئال ۱۰۰ هزار تومان ثبت کنید ۱۰۰ هزار تومن شما ضرب در ۱٫۳۰ میشه که میشه ۱۳۰ هزار تومن که شما در اینجا ۳۰ هزار تومن سود کردید

اگر مساوری را انتخاب کنید و ۱۰۰ هزار تومن رو مساوی پیش بینی کنید ۱۰۰ ضرب در عدد جلوی مساوی یعنی ۲ میشه. موجودی حساب شما میشه ۲۰۰ هزار تومن که به بالانس شما اضافه میشه این رقم و شما صد هزار تومن سود میکنید.

حال اگه برد مالاگا رو پیش بینی کرده باشید و صد هزار تومن رو برد مالاگا ثبت کرده باشید ۱۰۰ ضرب در ضریب برد مالاگا یعنی ۷ میشه که در اینجا برد شما میشه ۷۰۰ هزار تومن که ۱ دقیقه بعد از سوت پایان بازی به بالانس حساب شما اضافه میشه و شما ۶۰۰ هزار تومن سود میکنید

شاید انتخاب مالاگا برای برد مقابل رئال مقداری همراه با ریسک باشد ولی زمانی را تصور کنید که ۱۰ میلیون تومن روی برد رئال ثبت کرده اید ((در صورت داشتن موجودی ۱۰ میلیون ویا بیشتر در سایت)) و در صورت برد رئال که احتمالش بسیار زیاد است ۱۳ ملیون به بالانس شما اضافه میشه یعنی ۳ ملیون تومن در ۹۰ دقیقه سود کردید و اگر صد میلیون روی برد رئال ثبت کرده باشید با توجه به ضریب ۱٫۳۰ برد رئال شما ۳۰ میلیون تومن در صورت برد رئال سود میکنید.

ایمیل جهت ثبت نام در سایت ها

اطلاع از تاریخ تولد خودتون به میلادی

داشتن کارت عابر بانک ایرانی و داشتن رمز اینترنتی جهت واریز پول به سایتها و برداشت پول از سایت ها

برای ثبت نام در سایت وان ایکس فقط به موارد بالا نیاز است!!!

چنانچه قصد دارید تو سایت های خارجی دیگه هم ثبت نام کنید به غیر موارد بالا نیاز به حساب بانکی بین الملی مثل پرفکت مانی هم دارید که ما در قسمت آموزش ها به طور کامل آموزش ثبت نامشو به شما دادیم.

پیش بینی اینترنتی جهت موفقیت همیشگی نیاز به قدرت پیش بینی خوبی دارد به طور مثال: مثلا بدونید امشب اگر رئال مادرید با مالاگا در لیگ اسپانیا بازی داره کدوم تیم امکان داره برنده بشه که خب این موضوع تقریبا خیلی راحته و به احتمال۹۹ درصد رئال برنده میشه پس شما میتونید روی برد رئال ثبت پیش بینی کنید .به همین راحتی در صورت برد رئال مادرید با توجه به مبلغی که ثبت کردید سود کسب میکنید.

چنانچه میخواهید فقط در یک سایت پیش بینی ثبت نام کنید نیازی به افتتاح حساب در پرفکت مانی ندارید زیرا در سایت وان ایکس میتونید بدون نیاز به پرفکت مانی و تنها با کارت های عابر بانک ایرانی و رمز اینترنتی حساب خودتونو شارژ کنید ((لازم به ذکر است میتونید با حساب پرفکت مانی هم حساب وان ایکس بت را شارژ کنید))

ولی جهت پیش بینی در سایت های دیگه معرفی شده در قسمت ((بهترین سایت های پیش بینی فوتبال)) باید حساب پرفکت مانی افتتاح کنید.

ما اول از همه سایت معتبر و بین الملی وان ایکس رو به شما معرفی میکنیم بعدش سایت های دیگه

برخی مزیای سایت وان ایکس :

پنجمین سایت برتر و معتبر پیش بینی در جهان

پشتیبانی از بسیاری از ورزش ها در دنیا از فوتبال و والیبال و بسکتبال تا دارت و واترپلو

پشتیبانی از لیگ برتر فوتبال ایران و بسیاری از ورزش های دیگه در ایران به خصوص لیگ والیبال و بسکتبال و پیشنهاد های روزانه مسابقات ورزشی ایران که مثلا امروز در ایران روی ۳۰ رشته ورزشی امکان ثبت پیش بینی دارید

امکان ثبت پیش بینی با برنامه تلگرام سایت

امکان ثبت پیش بینی با برنامه موبایل سایت

امکان ثبت پیش بینی با لب تاپ و یا کامپیوتر خانگی

امکان ثبت پیش بینی حتی در حین برگزاری مسابقه به اصطلاح لایو بت

محیط جذاب و کاربر پسند سایت وان ایکس و مشاهده انلاین بعضی از بازی ها روی موبایل

عدم نیاز به حساب بین المللی

در گاه بانک ایرانی جهت واریز پول به طور مستقیم به سایت با کارت عابر بانک ایرانی و رمز اینترنتی

ف ی ل ت ر نبودن سایت

پشتیبانی سایت از تمام کشور های دنیا به خصوص زبان فارسی ایران

حداقل واریز پول در سایت وان ایکس ده هزار تومان میباشد و سقفی برای حداکثر واریز وجود ندارد.

حداقل مبلغ روی هر مسابقه یک هزار تومان میباشد و حداکثر مبلغ نسب به هر مسابقه فرق دارد و شما در حین ثبت پیش بینی از حداکثر مبلغی که میشه رو این بازی رفت به وسیله سایت آگاهی پیدا میکنید.

ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم برای بار اول در سایت وان ایکس حداقل ۳۳۰ هزار تومان واریز کنید تا سایت به همین میزان یعنی ۳۳۰ هزار تومان به شما پاداش یا به اصطلاح بانس دهد یعنی شما با اولین واریز خودتون به سایت با توجه به مبلغ ۳۳۰ هزار تومان یا بالاتر به همان مقدار جایزه میگیرید و حساب شما در واقع ۶۶۰ هزار تومان شارژ میشود.((تقریبا تمامی سایت های پیش بینی جایزه اولین واریز رو دارن که سایت وان ایکس بت هم از این قاعده پیروی میکنه)).در حالی که مثلا توجه کنید اگر ده هزار تومن واریز کنید سایت ده هزار تومن اضافه به شما پاداش میده که میشه ۲۰ تومن پس بهتره که برای کسب حداکثر پاداش یعنی ۳۳۰ هزار تومن حداقل ۳۳۰ هزار تومان برای بار اول به سایت واریز کنید تا این پاداش شیرین را کسب کنید.چنانچه در اولین واریز خود بیشتر از ۳۳۰ هزار تومان واریز کنید سایت به شما همان حداکثر پاداش یعنی ۳۳۰ هزار تومان را میدهد پس تصور نکنید که یک میلیون واریز داشته باشید یک میلیون هم بانس(پاداش) به شما تعلق میگیرد. حداکثر بانس سایت برای اولین واریز ۳۳۰ هزار تومان میباشد.

پس پیشنهاد ما به شما به عنوان اولین واریز حداقل ۳۳۰ هزار تومان میباشد تا از حداکثر پاداش سایت یعنی ۳۳۰ هزار تومان اضافه بهره مند شوید.

تمامی سایت هایی که ما معرفی میکنیم امکان ثبت پیش بینی با موبایل را دارند به خصوص سایت عالی و رتبه پنجم دنیا وان ایکس بت که امکان ثبت پیش بینی با تلگرامم داراست و نیازی به حساب بین المللی مثل پرفکت مانی هم ندارد.

پس پیشنهاد ما به شما که در سایت های ایرانی سابقه فعالیت داشتید اینکه که در سایت معتبر و بین المللی وان ایکس بت ثبت نام کنید که هم زبان فارسی دارد هم میتوانید با کارت های بانکی ایرانی حساب خودتونو شارژ کنید و هم برداشت کنید. معتبر بودن سایت

پیش بینی انواع مسابقات از فرمول۱ تا دارت رو پیش بینی کنید که واقعا جزو بهترین انتخاب هست

ما با تجربه ای که داشتیم میگیم این سایت واقعا قوی کار کرده و برای هم وطنان بهترین سایت میباشد …

وان ایکس

بله میتونید در یک برداشت کل پول را بردارید و به حسابب بانکی خود انتقال دهید.

در کمتر ۲۴ ساعت پول به حساب شما واریز میشود.

لازم به ذکره که سایت وان ایکس رکورد پرداخت پول به مبلغ ۱ میلیارد تومان تنها در یک برداشت را در کارنامه خود دارد

بله جهت ثبت نام در تمامی سایت هایی که معرفی میکنیم لازم است اطلاعات واقعی خودتونو وارد کنید. زیرا این سایت ها بین المللی بوده و جهت اطمینان از واقعی بودن حساب به اسم شما بعد از مدتی شاید لازم باشه جهت تایید اطلاعاتی که وارد کردید مدارک شناسایی خودتونو مثل کارت ملی یا شناسنامه را به سایت ارسال کنید.

توجه مهم : حتما از اطلاعات واقعی خودتون موقع ثبت نام استفاده کنید تا برای واریز پول به حساب شما از واقعی بودن هویت شما اطمینان حاصل کنند.

در صورت داشتن هر گئنه سوال یا ابهام از طریق پشتیبان فارسی چت خود سایت آن را مطرح کنید .

3 دیدگاه
 1. مهدی

  سلام.ببخشید مشکل ثبت نام دارم.

  Reply
  1. admin

   با سلام

   اگر برای ثبت نام در سایت وان ایکس بت مشکل دارید با پشتیبان فارسی سایت از طریق چت خود سایت در میان بگذارید . یا کانال تلگرام مطرح کنید

   https://t.me/onexpersia

   Reply
  2. admin

   با سلام

   اگر برای ثبت نام در سایت وان ایکس بت مشکل دارید با پشتیبان فارسی سایت از طریق چت خود سایت در میان بگذارید .

   Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *